مقالات دکتر حامد اتحادی
آشنایی با عصاره سنگهای جواهر (روغن های سنگ درمانی)

معروف ترین استادان این رشته در کشورهای سوییس و آلمان هستند که پایه گذار روش های نوین و تحقیق های جدید در انرژی سنگ ها و بکارگیری آن در زندگی روزمره انسان ها هستند.
استاد اول آلمان به نام میکاییل گانگر و استاد دیگرآلمان خانمی به نام مونیکا گرودمن کتابهای مختلفی در این زمینه نوشتند به نام:
Water gem،Crystal massage for every ، one، Crystal healing Stone،Crystal balance ، Crystal water
در کشور آلمان با توجه به طبیعت پژوهش و تحقیقات برای دستیابی به حقایق سال هاست که بر روی مسئله سنگ درمانی ( انرژی ) کار می کنند و در تحقیقات خود از روش های سنگ درمانی از کشور چین به عنوان قدیمی ترین کشور و هند به عنوان با سابقه ترین کشور که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کرده اند و با جمع آوری معلومات الان به تحقیقات جدید بر روی خواص سنگ ها می پردازند.
یکی از این تحقیقات روغن های سنگ درمانی است که توسط خانم مونیکا گرودمن انجام شده است.
نحوه کار: سنگهای جواهر را که هر کدام دارای خواص خاص خود هستند در مقابل نور خورشید و در درجه حرارت 38 درجه به مدت 2 ماه در روغن های گیاهی قرار می دهند مثلا در روغن jojobao پس از 2 ماه کلیه خواص های شفا بخش سنگ ها به آن انتقال داده می شود.
در سال های طولانی از سنگ های جواهر برای درمان و توازن روح و جسم برای انسان ها استفاده می شد که از انسان ها انرژی های منفی و اضطراب را دفع می کرد و پس از آن سلامتی و شادابی پیامد این کار بود.
می گویند که انسانها با داشتن غریزه های متفاوت به انرژی های داخلی سنگ جذب می شدند به عنوان مثال سنگ مورد علاقه فرعون زبرجد بود که قدرت این سنگ برای زنده نگاه داشتن پوست و تجدید بافت های داخلی آن و بازگشت انرژی به درون انسان است.
برای اولین بار خاصیت داخلی سنگ ها به یک روغن بسیار با ارزش و شفا بخش انتقال پیدا کرد.
روغن گیاهی و عصاره انرژی زای سنگها:
ترکیبی از روغن ها و قطعات کوچک سنگ ها که میزان انرژی را بالا می برد پوست و احساس را تازه کرده با استفاده از ماساژ بعد از استحمام یا شستشوی دست و صورت.

انواع روغن سنگ:
mountain1. Joy of life ( لذت بردن از زندگی )

ترکیب سنگ ها ( گارنت ، یاقوت، کوارتز صورتی ) و روغن jojobao oil با اسانس لیمو.
این روغن باعث زنده دلی و شجاعت و بالا رفتن قدرت و اعتماد به نفس می شود.

mountain2.regeneration (تجدید قوا )

ترکیب سنگها ( سودالیت / عقیق و کهربا ) با روغن jojobao و اسانس های گیاهی
خواص: شخصیت خود را دوباره بسازید.
این روغن انرژی منفی را دور کرده و باعث آرامش روح و جسم می شود و خوش قلبی را زیاد کرده و به انسان احساس سبکی می دهد.

mountain4.security (ایمنی و حفاظت )

ترکیب سنگ ها (عقیق، یشم، شاه مقصود (سرپانتین ) و روغن jojobao oil و اسانس های گیاهی.
احساس آرامش را تجربه کنید. این روغن به شما اعتماد به نفس بالا و احساس مفید می دهد و کمک می کند بر ترس ها غلبه کنید میزان درک را بالا و نوآوری را زیاد میکند.

mountain5.serenity (آرامش بخش)

ترکیب سنگ ها ( کوارتز آبی/ دمورترایت ) و روغن jojobao oil و اسانس های گیاهی.
از آرامش درونی لذت ببرید. این روغن باعث آرامش عمیق شده و به فکر انسان برای غلبه بر استرس های درونی و داشتن تاثیرات مثبت در جسم و روح کمک می کند.

mountain6.Anti stress (ضد استرس )

ترکیب سنگ ها ( اونتورین کوارتز، مگنساسیت، کایرنوگروم ) و روغن jojobao oil و اسانس های طبیعی.
آرامش درونی را تجربه کنید. این روغن باعث آرامش و بالا رفتن انرژی های درونی شده که سختی ها و نا آرامی های روزانه را از بین می برد قدرت جسمی و روحی انسان را بالا می برد.

mountain7.Fountain of youth ( راز جوان ماندن )

ترکیب سنگ ها ( فلوراید سبز، عقیق سبز و زبرجد ( سنگ فرعون )) و روغن jojobao oil و اسانس های گیاهی.
قدرت جوانی خود را برگردانید. این روغن کمک می کند عقل و روح انسان پاک و جسم جوان شده و پوست انسان را طراوت می بخشد، ناآرامی را کم کرده و باعث از بین رفتن افسردگی و انرژی منفی شده، باعث طراوت و شادابی و زیبایی جسم و روح می شود.